2015-2016 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ KOMİSYONLARI


 

T.C.

MALTEPE ÜNİVERSİTESİ

GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ KOMİSYON VE ÜYELERİ

(22.04.2016)



Üniversite Eğitim Komisyonu’nda Fakülte Temsilcisi

Yrd. Doç. Dr. Ayça ÖZKAN KOCA   


Fakülte Eğitim Komisyonu

Yrd. Doç. Dr. Ayça ÖZKAN KOCA  (Başkan)

Yrd. Doç. Dr. Müjgan YILDIRIM  (Üye)

Yrd. Doç. Dr. M. Çetin ERDEN  (Üye)

Yrd. Doç. Dr. Özlem UZUN HAZNECİ (Üye)

Öğr. Gör. Elif ŞEN  (Üye)


Fakülte Eğitim Koordinatörü

Yrd. Doç. Dr. Ayça ÖZKAN KOCA


Fakülte Eğitim Koordinatörü Yardımcısı

Arş. Gör. Tuğçe BOĞA


Bölüm Eğitim Koordinatörü

Yrd. Doç. Dr. Ayça ÖZKAN KOCA   (GMS)

Yrd. Doç. Dr. Zeynep Eda B. EMRE    (GRT)

Yrd. Doç. Dr. Özlem UZUN HAZNECİ  (ÇFA)   

Öğr. Gör. Elif ŞEN  (S S)


Bilimsel Araştırma ve Proje Teşvik Komisyonu

Yrd. Doç. Dr. Ayça ÖZKAN KOCA  (Başkan)

Yrd. Doç. Dr. Radife A. ONGAR  (Üye)

Yrd. Doç. Dr. Müjgan YILDIRIM  (Üye)

Yrd. Doç. Dr. M. Çetin ERDEN  (Üye)

Yrd. Doç. Dr. Özlem AYTÜRK   (Üye)


Bilgisayar Yazılım ve Teknoloji Komisyonu Fakülte Temsilcisi

Öğr. Gör. Murat F. GEZER


Fakülte Web Koordinatörü (Türkçe-İngilizce)

Öğr. Gör. Murat F. GEZER


Fakülte Erasmus-Farabi Koordinatörü

Yrd. Doç. Dr. Özlem UZUN HAZNECİ


Fakülte Erasmus Denklik Komisyonu

Yrd. Doç. Dr. Özlem AYTÜRK  (Başkan) (GMS)

Yrd. Doç. Dr. Zeynep Eda B. EMRE  (Üye) (GRT)

Yrd. Doç. Dr. Özlem UZUN HAZNECİ  (Üye) (ÇFA)

Öğr. Gör. Elif ŞEN  (Üye) (S S)


Bologna Süreci Koordinatörü

Yrd. Doç. Dr. Özlem AYTÜRK   


Bologna Bölüm Koordinatörü

Yrd. Doç. Dr. Özlem AYTÜRK  (GMS)

Yrd. Doç. Dr. Zeynep Eda B. EMRE  (GRT)

Yrd. Doç. Dr. Özlem UZUN HAZNECİ (ÇFA)

Öğr. Gör. Elif ŞEN  (S S)


Tanıtım ve Etkinlik Koordinatörü

Yrd. Doç. Dr. Müjgan YILDIRIM


Tanıtım ve Etkinlik Komisyonu  

Yrd. Doç. Dr. Müjgan YILDIRIM  (Başkan)

Yrd. Doç. Dr. Ayça ÖZKAN KOCA  (Üye)  

Yrd. Doç. Dr. A. Nesrin AKÖREN  (Üye)

Yrd. Doç. Dr. Radife A. ONGAR  (Üye)

Yrd. Doç. Dr. Mehmet ÖZEN  (Üye)

Yrd. Doç. Dr. Özlem UZUN HAZNECİ  (Üye)

Yrd. Doç. Dr. Özer ANAR  (Üye)

Öğr. Gör. K. Emin MALTEPE  (Üye)

Öğr. Gör. Elif ŞEN  (Üye)

Öğr. Gör. Gürhan ELMALIOĞLU  (Üye)

Öğr. Gör. Kübra TOPALOĞLU  (Üye)

Öğr. Gör. Murat F. GEZER  (Üye)

Arş. Gör. H. Tuba ÇALIŞKAN  (Üye)

Arş. Gör. Hasret ÖZDEMİR GÜLBAY  (Üye)

Arş. Gör. Tuğçe BOĞA  (Üye)


Staj Koordinatörü

Arş. Gör. Melike Saba AKIM


Staj Komisyonu

Yrd. Doç. Dr. Radife A. ONGAR  (Başkan)

Yrd. Doç. Dr. Müjgan YILDIRIM  (Üye)

Yrd. Doç. Dr. Ayça ÖZKAN KOCA  (Üye)

Yrd. Doç. Dr. Niyazi GÜNDÜZ  (Üye)


Mezuniyet Komisyonu

Yrd. Doç. Dr. Ayça ÖZKAN KOCA  (Başkan)

Yrd. Doç. Dr. Müjgan YILDIRIM  (Üye)

Yrd. Doç. Dr. Radife A. ONGAR  (Üye)

Yrd. Doç. Dr. M. Çetin ERDEN  (Üye)



Tanıtım ve Etkinlik Komisyonu Alt Grupları


Hakemli E- Dergi Komisyonu

Yrd. Doç. Dr. Müjgan YILDIRIM  (Başkan)

Yrd. Doç. Dr. Radife A. ONGAR   (Üye)

Yrd. Doç. Dr. A. Nesrin AKÖREN  (Üye)

Yrd. Doç. Dr. Ayça ÖZKAN KOCA  (Üye)

Yrd. Doç. Dr. Cem ÇINAR  (Üye)

Yrd. Doç. Dr. Özlem AYTÜRK  (Üye)

Yrd. Doç. Dr. Zeynep Eda B. EMRE  (Üye)

Öğr. Gör. Murat F. GEZER  (Üye)

Arş. Gör. Hasret ÖZDEMİR GÜLBAY  (Üye)

Arş. Gör. Melike Saba AKIM  (Üye)



Sinema Etkinlikleri Komisyonu

Yrd. Doç. Dr. Radife A. ONGAR  (Başkan)

Prof. Dr. Selahattin YILDIZ  (Üye)

Yrd. Doç. Dr. A. Kaya ÖZAKGÜN  (Üye)

Yrd. Doç. Dr. Müjgan YILDIRIM  (Üye)

Yrd. Doç. Dr. A. Nesrin AKÖREN  (Üye)

Yrd. Doç. Dr. Cem ÇINAR  (Üye)

Yrd. Doç. Dr. Özer ANAR  (Üye)

Öğr. Gör. Murat F. GEZER  (Üye)

Arş. Gör. Hasret ÖZDEMİR GÜLBAY  (Üye)

Arş. Gör. Tuğçe BOĞA  (Üye)

Arş. Gör. H. Tuba ÇALIŞKAN  (Üye)

Arş. Gör. Melike Saba AKIM  (Üye)


Tiyatro Etkinlikleri Komisyonu

Yrd. Doç. Dr. Radife A. ONGAR  (Başkan)

Prof. Dr. Feridun AKYÜREK  (Üye)

Yrd. Doç. Dr. Özer ANAR  (Üye)

Öğr. Gör. K. Emin MALTEPE  (Üye)

Öğr. Gör. Gürhan ELMALIOĞLU  (Üye)

Öğr. Gör. Elif ŞEN  (Üye)

Arş. Gör. Melike Saba AKIM  (Üye)


Gastronomi ve Mutfak Sanatları Etkinlikleri Komisyonu

Yrd. Doç. Dr. Ayça ÖZKAN KOCA  (Başkan)

Yrd. Doç. Dr. Mehmet ÖZEN  (Üye)

Yrd. Doç. Dr. Özlem AYTÜRK  (Üye)

Öğr. Gör. Kübra TOPALOĞLU  (Üye)

Öğr. Gör. Başak OĞUZTÜZÜN  (Üye)

Arş. Gör. Tuğçe BOĞA  (Üye)


Sergi ve Tasarım Etkinlikleri Komisyonu

Yrd. Doç. Dr. Mehmet ÖZEN  (Başkan)

Yrd. Doç. Dr. Özlem UZUN HAZNECİ  (Üye)

Yrd. Doç. Dr. Özer ANAR  (Üye)

Öğr. Gör. Murat F. GEZER  (Üye)

Arş. Gör. H. Tuba ÇALIŞKAN  (Üye)

Arş. Gör. Hasret ÖZDEMİR GÜLBAY  (Üye)

 

Yetenek Sınavları Komisyonu

Yrd. Doç. Dr. Cem ÇINAR  (Başkan)

Arş. Gör. Melike Saba AKIM  (Üye)

Arş. Gör. H. Tuba ÇALIŞKAN  (Üye)